Nechirurgická pomôcka na liečbu obezity

Nechirurgická pomôcka na liečbu obezity

Liečba obezity: Asi viete z vlatnej skúsenosti, že redukcia hmotnosti diétou bez odborného dohľadu je veľmi ťažký proces. V posledných rokoch sa otázka štíhlej línie a jej zachovanie, tešila veľkému mediálnemu záujmu. Milióny ľudí na celom svete sa snažia schudnúť a kontrolovať svoju hmotnosť s rôznou mierou úspechu.

20150709141849
O koľko schudnem pomocou BIB sytému?

O koľko schudnem pomocou BIB sytému?

Váhový úbytok pomocou BIB systému môže byť značný, v priemere 10- 15 kg, pričomnajväčší býva v prvom mesiaci. Dôležité je uvedomiť si, že BIB systém je iba pomôcka na redukciu hmotnosti a je potrebné používať ho v kombinácii s predpísanou diétou a programom úpravy správania. Strata hmotnosti bude preto závislá na tom, ako dôsledne budete dodržiavať diétu.

20150709140603
Rady obezitológa

Rady obezitológa

Chudnutie má význam jedine vtedy, pokiaľ sú úbytky hmotnosti trvale udržiavané. Takýto trvalý efekt môže zaručiť jediná vec na svete a to je trvalá zmena životosprávy a uvedomelý manažment svojej vlastnej telesnej hmotnosti. Všetky ostatné metódy (lieky, doplnky stravy, operácie, balóny a pod.) sú iba pomôcky, ktoré pomáhajú dosiahnuť pozitívny cieľ, nezabezpečia jeho trvácnosť.

20150709140216